Pokračování přeborů v ledním hokeji.

Střídačka 44.lmopr
  • 10.1.2018
  • Anonym

Jindřichohradečtí proti sobě dnes mají silného soupeře v podobě smíšeného hokejového týmu 41. mechanizovaného praporu a velitelství 4 brn ze Žatce. Hokejisté z našeho praporu však soupeře nepodcenili a po 1/3 vedli 5:0. Druhá  třetin třetina pro naše začala střelením dvou branek, kterými zvýšili náskok na 7:0, po kterých žatečtí střelili svůj dnešní první gól. Hradečáci si to nenechali líbit a zvedli svůj náskok na 8:1. Pak ještě přidal každý tým po jednom gólu.. Výsledek po 2/3 9:2 pro Jindřichův Hradec.

Hned na začátku 3/3 dali naši Žatci dva góly a zvýšili na 12:2, ale žatečtí se stím nesmířili a dali rychle za sebou dvě branky kterými stáhli hradecký náskok na 4:12. Tým ze Žatce vystrčil rohy a přidal další branku. Stav 5:12.

44.lmopr se rozhodl vyměnit brankáře. Po nájezdu na jindřichohradeckou branku stahují žatečtí na 6:12. Jakmile Žatec stáhl na 7:12, Jindřichův Hradec opět vyměnil brankáře. A po chvíli stahuje Žatec na 8:12 a během okamžiku přidává další branku. Tím snižuje na 9:12.

Napínavý zápas skončil za stavu 12:9 pro Jindřichův Hradec