Třetí den přeborů

• 11.1.2018
  • Anonym

Dnes hraje hokejové družstvo 44.lmopr proti týmu 42.mpr Tábor. Přivezou naši putovní pohár velitele 4. brn zpět do Jindřichova Hradce?

Tuto otázku si kladou všichni příznivci hokejového týmu našeho praporu. Po první třetině je stav 4:0 pro Jindřichův Hradec.

Na začátku druhé třetiny došlo k chybě jindřichohradecké obrany a Tábor snížil na 1:4. Jindřichův Hradec vrátil úder a zvyšuje na 5:1. Táborští hokejisté kombinují a přidávají svůj další gól. Stav 2:5. Jindřichův Hradec nedovoluje Táboru stahovat náskok a zvyšuje na 6:2. A po nádherné kombinaci zvyšují naši náskok na 7:2 a ten udržují až do konce druhé třetiny.

Chvíli po začátku třetí třetiny zvyšuje Jindřichův Hradec náskok na 8:2.  A za pár okamžiků využívá Jindřichův Hradec přesilovku a zvyšuje na 9:2 a chvíli na to na 10:2. Následně Tábor využívá svou přesilovou hru a dává svůj třetí gól zápasu. Jindřichohradečtí vojáci ale nechtějí táborským dovolit stáhnout náskok a zvyšují na 11:3 a hned přidávají ještě jednu branku. A za několik mrknutí oka zvyšuje Jindřichův Hradec na 13:3.  Táborským se to ale nelíbí a dávají nám svůj čtvrtý gól. Ale přichází konec zápasu a to znamená, že Putovní pohár velitele 4.brigády rychlého nasazení se vrací domů. Do Jindřichova Hradce...